Hlavní stránka  Fotografie

Pouťový fotbalový turnaj v Oprechticích

V sobotu 17. července od 13:00 na lesním hřišti nad Oprechticemi.

Účastnilo se 8 družste rozdělených do dvou skupin.
Hráli na každé straně 4+1 hráči, střídat se mohlo libovolně, zápas trval 13 minut, strany se neměnily. Pouze finálový zápas trval 2x10 minut s výměnou stran.

Další zápasy již byly velmi vyrovnané.

Semifinálový zápas Oprechtice ml. - Stanětice skončil nerozhodně 1:1. Kopaly se 4 penalty za každé družstvo, vyhrály Oprechtice ml. 3:2.
Semifinálový zápas Hříchovice ml. - Hříchovice st. skončil též nerozhodně 1:1, penaltový rozstřel vyhrály Hříchovice ml. 4:3.

Zápas o třetí místo vyhrály Hříchovice st. nad Staněticemi 1:0.

Finále Oprechtice ml. - Hříchovice ml. skončilo bez branek, základní penaltové kolo pak 4:4. Dále se mělo kopat po jedné penaltě, hned napoprvé rozhodla tyč ve prospěch Oprechtic ml.

Pro zajímavost: Ani jeden brankář penaltu nechytil. Ani ve hře, ani při rozstřelech.

Poměrně dobré umístění hříchovických družstev bylo nepochybně podmíněno dobrým diváckým zázemím. Zvláště hříchovické roztleskávačky ovládaly zámezí. Vítězné družstvo Oprechtic se v jejich prospěch vzdalo své naturální výhry. Hříchovická družstva se své výhry nevzdaly, takže všechny krabice s pivem skončily v Hříchovicích.

K dispozici je i výběr z fotografií.

Oprechtická pouť pokračovala večer v sále zábavou se staňkovskou Malou českou kapelou.
Příští týden je popouťový nohejbalový turnaj ve Staněticích, večer pak zábava s dvojicí M+M (obojí na koupališti).