Masopustní foto ze Stanětic
Masopustní foto z Hříchovic
METRO HŘÍCH
-čtení nejen pro cikány

(cikání - tak jsou nazýváni občané Hříchovic)


Pozor! Pozor!

Stálá linka metra Hříchovice - Stanětice bude rozšířena! Na základě petice Vency Baslojic a Jardy Konesojic se vedení metra rozhodlo prodloužit linku do obce Luženice. V jednání je i mezizastávka Spáňov, ale pro nedostatek podpisů (podepsal jen Tomáš Krupařojic- potřeba ještě alespoň jednoho podpisu!) bude návrh nejspíš zamítnut. Pepa Machojic už svůj souboj s vedením metra vzdal. Na protest se přestěhoval do obce Postřekov, kde se mu narodil syn (Metro Hřích gratuluje). Bude zrušena mezizastávka Koloveč z důvodů stálých hodinových zpoždění - Tomáš Homolka apeluje na starostu Kolovče, aby seřídil hodiny na věži (straší vám tam!).

Téma dne - co HOŘÍ!
- hasiči se obávají vysychání pramenů

Nastanou nám velká sucha? Čím budeme hasit žízeň? Hasiči jednali a jednohlasně schválili preventivní opatření. Občanům vzkazují: „Máme strach z vysychání pramenů!“ Předseda HH (Hříchovických hasičů) František Kruml ml. exkluzívně Metru Hřích sdělil: „Musíme s touto krizovou situací něco udělat - IHNED! Stačí, že vyschl jeden pramen (tzv. Hospoda u Vyskotky ve Staněticích), obáváme se! Vydali jsme preventivní opatření, to nabádá občany, aby mnohem více navštěvovali, a tím podporovali, poslední dva prameny v okolí (Lenin, Amazonka). Prosíme, neberte to na lehkou váhu, OBČANÉ!“ to vzkázal předseda.

Okradli cikány! Ukradli poslední předrevoluční rohlíky!
- je to diskriminace? Postavíme mezi Karpaty a Bažinou Matiční
?
Ze čtvrtka na pátek neznámí pachatelé vykradli Hříchovický krám. Ukradli rohlíky, které se zde ukrývaly ještě za komunismu! METRO HŘÍCH odhalilo PACHATELE! - v Karpatech propukl HLAD! Vrhli se proto na nedalekou klidně žijící osadu v Hříchovicích a vykradli poslední prosperující cikánský krám. Prozradily je stopy u Stanětického hřbitova, kudy se zloději vraceli. Dostali však STRACH ze hřbitova (kterým jsou u nás známí) a vsadili na Houvárek, odkud až do Stanětic vedly stopy jejich zablácených BOT. Zabijáci totiž strachem zapomněli stopy po sobě zamaskovat! A ŠMITEC! Máme je.

Proč vázne výroba Konesákovy medoviny?

Metro Hřích zjistilo, že se ptačí chřipka může přenést i na včely - máme DŮKAZ!
Místní občan, který si nepřeje být jmenován, uveďme ho pod pseudonymem Holup, potkal na své každodenní procházce Hříchovicko - Stanětickými panorámaty PÁREK uhynulých včel. Dva konkurenční včelaři ze tří potvrdili Metru Hřích, že jsou to včely Konesojic. Zástupce Druhé lékařské fakulty Karlovy Univerzity (Martina Baslojic) diagnostikovala tento vir ptačí chřipka zmutovaná na chřipku včelí. Na nátlak konkurenčních včelařů byl chov Konesojic včel zakázán a výroba Konesákovy medoviny zastavena.

Novinky z domova


H
asiči jednali. Rodáci budou!!

O
MD Stanětice přežilo další rok!

Š
kandál! Drby v Hříchovicích ohroženy. Zavřeli krám!!!!

V
šimli jsme si! U Hříchovického rybníka vznikl malebný park o dvou lavičkách s krásným výhledem na silnici. Neunikne ani myš, natož auto!

P
ropadák! Stanětičtí hasiči vyhořeli v hasičské soutěži na domácím poli!

S
kandální odhalení! Metro Hřích odhalilo úmysly Kopečkojic rodiny obsadit celé Hříchovice. Varování: Braňte své baráky!


Inzerce

On hledá ji

Venca Borníkojic - zajištěný, pohledný, v nejlepších letech, v produktivním věku hledá
bezdětnou ženu nejen na popovídání.
Zn.: Dovezu kupu sena (možno i hnoje) na počkání.

On hledá jeho

Venca Baslojic - fotbal, pivo, pokec u čekárny (popř. DVD u Konesů).
Kuba Kopečkojic - fotbal, pivo, pokec u čekárny (popř. DVD u Konesů).
Venca Konesojic - fotbal, pivo, pokec u čekárny (popř. DVD u Konesů).

Najdou se?

Práce

Dva nezaměstnaní „vysokoškoláci“ (Jarda Konesojic, Tomáš Krupařojic) hledají práci všeho druhu.
Zn.: Umíme všechno od šroubku až po soustruh - teoreticky!

Anketa

Co myslíte, přeroste letos někdo Pavla Volmuta?
Drží výškový rekord od té doby, co přerostl rodičům přes hlavu
J

Soutěž o hodnotné ceny

Můžete vyhrát roční předplatné ročních novin Metro Hřích. Stačí, když nám pošlete čumkartu na stanici metra Hříchovice - Hříchovická čekárna (pozn.red.: naproti kapličce) a odpovíte nám na jednoduchou otázku: Co je to ŠPUNTSTROK?© MaPl&AlWu&BaWu